Hogwartejszyn, tralalajeszyn
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hogwartejszyn, tralalajeszyn

By me for me cuz me
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pomysły.

Go down 
+2
Anglia
Białoruś
6 posters
AutorWiadomość
Białoruś
Admin
Białoruś


Liczba postów : 41
Data dołączenia : 25/05/2014
Skąd : SPOKO, ŻYJĘ.

Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Pomysły.    Pomysły.  EmptyWto Maj 27, 2014 4:59 pm

W tym miejscu możesz zgłosić wszystkie swoje pomysły dotyczące forum. Czy to nowe zajęcia dodatkowe, postacie, srelelele.
Powrót do góry Go down
https://hetawart.forumpl.net
Anglia

Anglia


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 27/05/2014

Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły.    Pomysły.  EmptySob Cze 07, 2014 8:44 pm

Ponieważ gramy ludźmi wprowdziłbym do KP miejsce na rocznik i lekcje, na jakie chodzi dana postać. W końcu po 2 roku wybierało się je z puli i nie każdy miał te same?
Powrót do góry Go down
Węgry

Węgry


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 04/06/2014

Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły.    Pomysły.  EmptySob Cze 07, 2014 9:31 pm

Yhm zgodziłabym się z Anglią. Dodatkowo daje to możliwość, że kogoś nie znamy, bo w końcu nie każdy jest na tym samym roku. Takie rozróżnienie. Dodatkowo nie każda postać jest w takim samym wieku. Chociażby taki Anglia i Sealand...

I mam ideę, by dormitoria zrobić tak jak było w oryginale. Pierw podział na męskie i żeńskie a potem rocznikowo, a nie randomowe numery pokoi D: I taki inny pomysł- zablokować wstęp i czytanie pokoi wspólnych osobom z innych domów.
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 27/05/2014

Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły.    Pomysły.  EmptySob Cze 07, 2014 9:50 pm

To ja się od razu podpiszę pod pomysłami Węgierki.
Powrót do góry Go down
Łódź

Łódź


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 01/06/2014

Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły.    Pomysły.  EmptyNie Cze 08, 2014 11:21 am

Zgadzam się z Anglią i Węgrami.
Ja bym zrobiła dodatkowo taki dział coby każdy mógł w nim wstawić posta, a pozostali jeśli by chcieli zaprononowali by relacje tej postaci ze swoją.
Powrót do góry Go down
Węgry

Węgry


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 04/06/2014

Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły.    Pomysły.  EmptyNie Cze 08, 2014 3:54 pm

To znowu ja D:
Skoro został dodany wiek w KP można by gdzieś dopisać w jakim wieku jest się w danej klasie? .__. Ułatwiłoby to liczenie za każdym razem.
Powrót do góry Go down
Teksas
Prefekt Ravenclawu
Teksas


Liczba postów : 29
Data dołączenia : 30/05/2014
Wiek : 26

Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły.    Pomysły.  EmptyNie Cze 08, 2014 6:05 pm

Ja mam taką drobną sugestię odnośnie fabuły wyłącznie: Skoro nasze nicki to "Finlandia", "Teksas", "Węgry" etc, dobrze by było, gdybyśmy mogli też używać ich na fabule, jako przezwiska naszych postaci. Po pierwsze dlatego, że głupio byłoby ich NIE używać. Jak już są, to niech mają coś wspólnego z postaciami. Inaczej nazywalibyśmy się "Fin", "Teksańczyk", "Węgierka" i tak dalej. Po drugie dlatego, że nie wiem jak wy, ale ja i tak używam nazw państw ze zwykłego przyzwyczajenia, a potem muszę się poprawiać, co niezmiernie mnie irytuje.

Co o tym sądzicie?
Powrót do góry Go down
Francja
Prefekt Hufflepuffu
Francja


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 28/05/2014

Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły.    Pomysły.  EmptyNie Cze 08, 2014 6:31 pm

Wnioskuję za tym, żeby admini przydzielali postaci do domów, a wpis w KP brali tylko jako sugestię. Jeśli komuś by coś nie pasowało, zawsze można się dogadać.

Plus proponuję zacząć w końcu jakąś konkretną fabułę, bo im dłużej jest odwlekana, tym mniej mi - i pewnie innym userom - chce się grać.
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 27/05/2014

Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły.    Pomysły.  EmptyNie Cze 08, 2014 7:15 pm

Ja nie mam problemu z brakiem nazw państw, może dlatego, że pisałam już wiele sesji AU i umiem bez problemu sobie bez tego radzić. Zawsze pozostaje zwykłe stare i sprawdzone Anglik, Amerykanin, Węgierka. Bo szczerze mówiąc... Ludzie z pseudonimami od krajów? Dla mnie to aż dziwnie brzmi D:
Powrót do góry Go down
Teksas
Prefekt Ravenclawu
Teksas


Liczba postów : 29
Data dołączenia : 30/05/2014
Wiek : 26

Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły.    Pomysły.  EmptyNie Cze 08, 2014 7:23 pm

Ja nie miałem aż tyle do czynienia z AU więc z odruchu używam tego, co widzę w nicku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomysły.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły.    Pomysły.  Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomysły.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hogwartejszyn, tralalajeszyn :: Organizacja :: Ogłoszenia-
Skocz do: